• O nas

Od 2007 roku zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów galanterii skórzanej. Oferujemy wyłącznie produkty (w większości ze skóry naturalnej), które są produkowane w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w roku 2015 uruchomiliśmy sklep internetowy dobrebutypl.com

 

NASZE WARTOŚCI

DOBRE, BO POLSKIE

Wszystkie produkty, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, są produkowane w Polsce. Starannie wyselekcjonowaliśmy krajowych producentów obuwia, stawiając na jakość i atrakcyjność oferowanych przez nich modeli. Każdy produkt, który wysyłamy do Państwa, jest weryfikowany pod kątem braku defektów oraz staranności wykonania. 

 

GWARANCJA

Nasze model objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Każdy produkt, przed wysłaniem do Klienta, jest przez nas dodatkowo weryfikowany, mamy więc pewność, że but spełni Państwa oczekiwania. Jeśli po zakupie okaże się, że potrzebują Państwo wymienić obuwie na inny rozmiar - nic prostszego! W opakowaniu znajdą Państwo adres na jaki można odesłać obuwie, a my niezwłocznie przygotujemy parę we właściwym rozmiarze.

 

NA CZAS

Nasi Klienci kochają nasze buty, dlatego robimy wszystko, aby nie musieli na nie długo czekać. Wszystkie produkty dostępne w sklepie pochodzą z naszego magazynu. Po zakupieniu produktu jest on niezwłocznie weryfikowany oraz przygotowany do wysyłki. Każdego dnia wyrusza od nas kurier DPD z misją dostarczenia obuwia w przeciągu 48 godzin od momentu jego zakupu. Sądząc po opiniach naszych Klientów - spisuje się na medal!

 

IDEALNY ROZMIAR

Każdy model obuwia oferujemy w szerokim zakresie rozmiarów. Aby precyzyjnie wybrać właściwy dla siebie zapraszamy do skorzystania z unikalnego rozwiązania w postaci szablonu buta. Szablon jest przygotowywany unikalnie dla każdego rozmiaru dla każdego modelu. Wystarczy zmierzyć swoją stopę wg instrukcji aby mieć pewność, że but będzie pasował jak ulał!